| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Cum faci bani din YouTube? Am înțeles ca la un anumit număr de vizualizări, dar cum ii Primești? Te contactează ei? Cum se procedează?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vei primi instiintare in e-mail pe contul tau Google la care e atasat canalul Youtube.

| Nelly15 a răspuns:

Pe langa acel anumit numar de vizualizari, mai intervine un factor incredibil de important si fara el poti sa tot ai vizualizari. Trebuie sa acumulezi minimul de 4000 de ore si 1000 de abonati, dupa asta, contul tau o sa fie trimis la verificare. Abia dupa poti sa generezi venituri.

| Jdjsnshxjxjshdhx explică (pentru Nelly15):

Cum Adica 4000 de ore?

| Nelly15 a răspuns (pentru Jdjsnshxjxjshdhx):

4000 de ore vizionate în 12 luni. Ai timp 1 an să faci orele, dacă nu, o iei de la început din câte știu