| serau999 a întrebat:

Salutare, stie cineva un program sau cum as putea sa-mi curat calculatorul de filele inutile? Am putin loc in C, din numarul total de 15GB, am ramas la doar 1, 96GB din cauza filelor invizibile. Cum le pot sterge definitiv?
Funda+vot!

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Click dreapta la C-propietati diskcleanup

| serau999 explică (pentru express11):

Eu astept un program sau cum le curat pe alea invizibile, la disk cleanup in ultimele zile ala l-am tot folosit, dar nu m-a prea ajutat. Mersi, acuma nu mai raspunde nimeni, raspuns inutil.

| express11 a răspuns (pentru serau999):

Daca le gasesti tu filele invizibile, vin extraterestrii.si la 15 gb, citi vrei sa ai 14 liberi? cam ce ai tu ocupat este window-sul si aplicatiile lui.

| serau999 explică (pentru express11):

Mai sunt si filele hidden genius, si daca stii cum sa le faci vizibile, te rog sa-mi spui, eu stiam da am uitat, in orice caz, lasa ca-mi reinstalez windows-ul mai bine si gata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce windows ai?

| serau999 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai conteaza, l-am reinstalat si nu mai am probleme, multumesc oricum. happy