| Ene_Robert_2001 a întrebat:

Salutare, stiu ca am m-ai pus intrebari descpre Sa:Mp, dar asta e una mai importanta. straight face sad Deci, astazi, mi-am schimbat parola la cont, pentru ca o aveam prea simpla. Dupa ce am dat "changepass", am scris parola care o aveam, apoi pe cea noua. Bun si facut laughing, eu nu am memorat parola cea noua crying. Ce pot face sa-mi recuperez contul?
PS: e vorba de bugged rpg red server.
PPS:aveam level 8 si voiam in fractiune. sad Daca se poate sa ma ajutati. happy

Răspuns Câştigător
| Wello a răspuns:

Daca inregistrarea contului s-a facut cu un email intra pe site-ul lor si cere resetare la parola, daca nu s-a facut cu email incearca sa contactezi un administrator mai mare in grad care te poate ajuta.

| Ene_Robert_2001 explică (pentru Wello):

Dar imi dai si mie site-ul lor?

1 răspuns: