| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

sunt destul de bun la jocuri, dar nu am gasit nici un joc in care pot castiba bani. Ma puteti asuta.
FUNDA

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ahahaha. Pai degeaba esti bun la joace daca nu esti in stare sa te prinzi cum se pot face bani din asta. Vinzi conturi, vinzi itemi, sau faci streaming pe Twitch si primesti donatii/esti platit pentru product placement. Bine, ar mai fi si varianta cu YouTube. Si altele... happy

| mont a răspuns:

In caz ca te referi la bani reali nu prea exista asa ceva, nimeni nu te plateste sa te joci, cel mult se ofera niste premii pentru a atrage jucatori pe un anume joc/server. Sau sa te angajezi ca si tester de jocuri.

| Sarboiu_Flavius_1999 a răspuns:

Daca ai steam descarca TF 2 si castigi iteme si le vinzi pe steam. Mai ai o optiune portofelul tau acolo se strang toti banii si de acolo poti lua bani pentru a cumpara jocuri de pe steam s-au ii strangi acolo. Sper ce te-am ajutat