| ciprian1999 a întrebat:

Buna am mare novoie de ajutor. Am si eu un Samsung gt-s5230 si de ieri nu mai da nici un semn de viata am incercat totul :sa scot bateria, sa il pun la incarcat sa.Dar nu merge nimic. Ma puteti asuta va rog? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Hirom a răspuns:

Cel mai bine l-ai duce la un centru Samsung pentru cercetari amanuntitewinking

| SiposDavid a răspuns:

Poate are o problema cu ecranul sau chiar cu placa de baza sau bateria.Cel mai bine ar fi sa il duci la un service.

| ciprian1999 explică:

Multumesc pentru sat!