| radu32 a întrebat:

Salutare! Știe cineva de unde pot cumpăra carduri google play în România și dacă se găsesc se pot folosi? A cumpărat cineva, sunt valabile la noi și dacă da unde găsesc? Aș vrea să-mi cumpăr ceva din jocul FIFA Mobile și parca nu-mi arde să-mi încarc abonamentul la Orange big grin O zi faină happy

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti plati cu cardul, il cere google play daca incerci da cumperi ceva din joc. Si asa dai suma fixa si nu incurci cu coduri, activari, etc.

| radu32 explică (pentru Wr3nch):

Mulțumesc pentru răspuns dar din păcate nu am card, singura opțiune e plata prin abonamentul la telefon. De acea am întrebat de carduri google, știți cumva unde se găsesc și dacă funcționează și la noi în țară? Mă puteți ajuta că nu prea găsesc pe google mai nimic? Vă mulțumesc și o seară bună! happy

| radu32 explică (pentru Wr3nch):

Tonomatele acelea de Self Pay care de unde poți lua coduri google play funcționează la noi în țară, e greu de folosit? Mulțumesc mult! happy