| CipryIonutz a întrebat:

Salutare toata lumea. Am si eu o DILEMAA! De curand am downloadat AssAssin Creed 3 -SKIDROW l-am instalat si cand intru in joc imi tot da sa fac update si tot nu porneste jocul.
CE SA FACC? Dau funda la raspunsul care ma ajuta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Identifica versiunea de joc, intra pe gamecopyworld si cauta un gameFix.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca nu e original, deconecteaza interenetul si incearca sa-l pornesti.

| CipryIonutz explică (pentru anonim_4396):

Chiar am incercat, nu mai apare sa fac update dar tot nu se porneste jocul:}