| Anonimat10 a întrebat:

Salutare TPU.Acum o luna am comandat niste jocuri de pe eBay din UK.Problema este ca a trecut o luna si tot nu aud nimic de el acesta vine cu Royal Mail International Standard. Oare o fi blocat pe la BSI sau care o fi problema? Am incercat sa sun si la Posta Romana si GLS dar nu imi poate da nimeni nicio informatie.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu ai primit un tracking number cand ai pus comanda?

| Anonimat10 explică (pentru Wr3nch):

Ba da dar standard nu e cu tracking

| vilaflorin a răspuns:

Salut! Asta mi s-a întâmplat.și mie.Comanda nu a fost blocată e doar reținută pentru investigat.O sa Îți ajungă în vreo 2 luni maxim happy

| Anonimat10 explică (pentru vilaflorin):

Deci inca o luna ar mai dura sau 2 de acum?

| vilaflorin a răspuns (pentru Anonimat10):

Inca 2 c am asa