| GooD a întrebat:

Salutare, va rog frumos ca ma poate lamuri cu o situatie, am comandat un produs de pe ebay ieri (19/03/2013) si spune ca timpul de livrare este intre 5-7 zile lucratoare. Bun, nu sunt lamurit cu o chestie, de unde ridic pachetul/produsul, sau imi vine la destinatia pusa in cont acasa cu fancourier sau posta romana ceva... Dau funda care-mi da un raspuns corect si bun. Va multumesc frumos happy

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Daca ai ales ca livrarea sa se faca printr-un serviciu de curierat privat atunci produsul va fi livrat la contul acasa(si va trebui sa semnezi la primire) daca ai ales posta romana coletul va fi trimis in resedinta de judet de care aparti(la mesagerie). Multumit. Merit funda? Aici gasesti mai multe: http://www.videotutorial.ro/? p=10500 si utile!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Iti vine prin curier la adresa specificata de tine.In acel termen.