| VladutzuYubitu a întrebat:

Salutare TPU
ajutati-ma la problema asta:
Eu vreau sa joc NEED-FOR-SPEED-WORLD.
Cand dau PLAY astept vreo 10 secunde si imi apare o fereasta care zice "No DirectX device found
Va rog ajutati-ma.
Dau dunda.

Răspuns Câştigător
| AIeXxX a răspuns:

Reinstaleaza jocul cind se instaleaza o sa apara la sfirsit daca doresti sa instalezi directX tu bifeaza si el o sa se instaleze apoi va merge totul cum vrei tu! Fa cum ti-am spus si o sa mearga!

| VladutzuYubitu explică (pentru AIeXxX):

Nu mi-o aparut nimic in care sa instalez directX.E scris in Engleza? sad

5 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,instaleaza directx si vezi daca merge.

| KeNNT3D a răspuns:

Si,incearca sa instalezi ultimul driver la palca video daca nu merge.

| VladutzuYubitu explică (pentru KeNNT3D):

Cum fac, ajuta-ma.

| KeNNT3D a răspuns (pentru VladutzuYubitu):

Incearca cum a zis infernal reinstaleaza si bifeaza directx la sfarsit si vezi daca iti merge.