| xLionel a întrebat:

Am aflat ca nu am driverele instalate. Am o placa video NVIDIA GeForce 9600 GT si am cautat un driver pentru placa video (http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/70183/ en-us).
Am pus asa:
Product type: GeForce
Product series: GeForce 9 Series
Operating System: Windows 7 32-bit
Language: English (US).
Am ales bine pentru placa video? Vreau sa joc Minecraft :D. Dau funda!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E bine. Da-i inainte.

| xLionel explică (pentru Salontanul):

Am dat sa il downloadez... dupa cel instalez trebuie sa dau restart la pc? Vroiam sa vad daca este bine cum am ales pentru ca am auzit ca exista riscul de-a strica placa video mai tare... sa apara ecranul negru big grin

| Salontanul a răspuns (pentru xLionel):

E bine sa-l restartezi. Daca nu merge intri in safe mod si-l stergi. Nu se poate strica de cat Windows-ul.