| GrigorasAlex199 a întrebat:

Am incercat sa instalez windows 7 ultimate pe pc, dar la un moment dat imi apare ceva sa bag niste drivere sau ceva de genul.Am cautat si pe net dar nu am gasit nimic asemator.
Dau Fundita!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai net si ai instalat, in prealabil, Adobe Flash Player, intra aici: http://www.driverscloud.com/en/configuration/installplugin
Dai "Automatic Installation" se downloadeza un fisier ce-l instalezi apoi apesi pe "Start the detection" si cand a terminat te uiti in "My Drivers". Acolo vei gasi tot ce-ti trebuie. Succes!

| GrigorasAlex199 explică (pentru Salontanul):

Am incercat, dar degeaba imi zice ca nu sunt bune driverele...