| STeEaaNuuTtTzZz a întrebat:

Salutare TPU am incercat sa-mi fac un server de metin privat am intrat in clientul de la mt si nu stiu ce sa scriu la ID SI LA PASS si am scris din minte asa multe si imi dadea failed conect dc? dau fundita la care stie big grin

Răspuns Câştigător
| AndreyServer a răspuns:

Trebuie sa ai instant serveru dupa care sa ai intalat virtual pc, prima oara instalezi instantserver dupa care o sas iti dea niste denumiri la niste programe iar unul eu sal numesti Metin2 vmc iar pe al doilea Metetin2 vhd dupa care deschizi mt2 vmc cu notped sau notpedd++ dar e mai indicat cu ++, la memory o sa scrii cata mnemorie vreai sa cntina jocul cu cat e mai multa vcu ata mai bine iar la pathneam o sa scrii fisierele unde l-ai instalat iar dupa o sa descizi vmc dar cu virtual pc supa care o sa iti apara Login si pasworld iar la login:root si pass:mcncc.com dupa care o sa iti apara un # la care scrii sysinstall si mai departe baga id meu de mess si iti spun andrei_turcu98 iar pentru restul bagama pe id de mess si iti spun ca, e destul de simplu dar ca sa iti mearga metinu si ca serverul sa ruleze trebuie ca la metinul pe care il iei sa modifici mc. txt dar bagama la id si iti spun pas cu pas ok

5 răspunsuri:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Selena zi-mi si mie pogramu cu care ai facut serveru.

| andutzaorigami a răspuns:

La ID scrii adresa de mess si la PASS parola... Ce-i atat de greu?

| STeEaaNuuTtTzZz explică (pentru andutzaorigami):

Ba nu prostule]

| andutzaorigami a răspuns (pentru STeEaaNuuTtTzZz):

Proasta esti tu... Dupa cum vad, eu stiu sa intru pe propriul meu contlaughing.Si daca vrei sa stii sunt fata, ai priceput? Deci ciocu mic ca-ti dau Spam

| AndreyServer a răspuns:

Baga la id de mess andrei_turcu98 si iti spun ce sa faci