| PrincesS_1335 a întrebat:

Buna TPU.Am incercat sa-mi descarc Metin 2 galaxy si nu mergestraight face am intrat pe google si am intrat pe Server 1 2 3 si am dat descarcare dar nu stiu de ce dar nu mi se descarca tot si dupa aia imi tot da eroare imi scrie: The application failed...Stie cineva ce as putea face sau .de unde il pot descarca cum trebuie? Va rog mult dau funda promit!

1 răspuns:
| razviserg98 a răspuns:

Intra in antivirus la setup si o sa ai 2 chesti. dai click pe ambele si yes/da. acum ai dezactivat antivirusu si il poti descarca dupa ce ai terminat de instalat activeazal tot dand click pe ambele. FUNDA!