| dEvoNeL a întrebat:

. Vreau daca se poate niste solutii la urmatoarea problema.Este in legatura cu driverele pc`ului.Dupa instalarea windows-ului am observat ca driverul video si cel audio nu funcionau dupa instalarea acestora. Daca incerc sa dau update driver la cea audio imi spune ca "Acces is denied" iar la cealalta imi spune ca nu gaseste VGA compatibil.
P.S:Nu am cd`urile de la drivere.
Vreo solutie?

2 răspunsuri:
| Tyberius a răspuns:

Du-te la cineva care e specializat in repararea calculatoarelor te duci sa til faca si il rogi sa iti dea si driverele.winking

| BlackMamba24 a răspuns:

Da, Mai intai ca sa nu iti mai trebuie driverele du-te la un centru de PC-uri si zi sati instaleze win7 Ultimate, la win 7 nu-ti mai trebuie driverele, fiindca le instaleaza singur. SI inca ceva, daca zice ca nu stun compatbile ori ititschimb boxele sau placa de sunet dar doar daca nu-ti merge ce am zis mai sus!