| alexalex27 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.
Deci sa va explic...
Un prieten a vrut sa cumpere cs go si in loc sa il cumpere ( sa dea purchase ) el a bagat banii in steam wallet si acum mai are nevoie de 1 leu paysafe card adica are cam 0.84 euro si ii mai trebuiesc doar 0.15 euro.
Va rog ajutati-ma... l-as fi ajutat eu cu cardul dar in momentul acesta nu mai am bani pe card si... nu stiu cand imi mai baga. sad

VA ROG AJUTATI-MA. sad

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Cu mila nu merge baga si tu acolo ceva bani daca chiar vrei sa il ajuti.