| SedeeX a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor! Am sters din greseala folderul.minecraft [de la jocul minecraft], si nu stiu cum sa recuperez tot ce era acolo. Ajutor va rog frumos! FUNDAwinking!

4 răspunsuri:
| AdySnaP a răspuns:

Cand intrii in joc bifeaza force update! sau daca ai varianta originala dai options si Force update! si iti va descarca iar. minecraft

| SedeeX explică (pentru AdySnaP):

Faza e ca imi da java virtual machine error si am incercat sa o fac cred ca prin toate modurile...deci cine stie un mod prin care sa repar java virtual machine error?

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Cauta-l in cosu e recyclare daca nu e acolo, nu e nicaieri

| SedeeX explică:

P.S:Imi da Java Virtual Machine ERROR! si de aia nu pot folosi force update, si am folosit multe metode si nu au mers... ajutorr!