| Poruumbel_Mihai_1980 a întrebat:

Salutare TPU am o intrebare cum pot instala un windows pe un calculator FreeDOS PC: http://www.emag.ro/......DGYJWYBBM/
Ajutatim cand aprind Calculatorul monitorul ramane stins si scrie sleep mode si este bine bagat la ambele mufe Va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| misu2315 a răspuns:

Iti trebuie in CD sau Stick cu Windows. Il bagi cd-ul sau ce ai, intri in bios -> boot si alegi partitia. De acolo urmezi pasii depinde ce windows vrei.

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Mai bine il duci la cineva priceput sa se ocupe de asta, calculatorul ala e o risipa de bani si placa video este o javra, nu este o gtx 760 normala ci o varianta mai slaba, de aici las pe alti ''experti'' sa critice sistemul fiindca chiar nu am chef sa continui.

| CPAElites a răspuns:

Esti chiar prost..Ai dat banii pe un amarat de GTX 760..cu banii aia iti cumparai pe componente un GTX 1060 + I7 6600.