| HALVyyy a întrebat:

Salutare TPU,Am o intrebare legata de san andreas: Cand intru in san andreas totul merge bine n-am prbleme cu lagul sau ceva,DAR am o problema cu skinurile,adica:nu mise vad skinurile nu inteleg ce are,mise vad maro, o culoare ciudata oriucum, si pe SAMP mise vad skinurile perfect..stie cineva ce pot face? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Cipy23 a răspuns:

Pai poate ai sters din greseala skinurile sau ceva de la ele... nu sunt sigur. Incearca sa te duci la setari si sa dai la default si sa vezi daca iti merge, daca nu merge sterge jocul si reinstaleazal, daca nu vrei sa pierzi jocul salvat inainte de dezinstalare du-te in C:\Documents and Settings\Marian\My Documents\GTA San Andreas User Files si vezi ca acolo o sa fie un sau 2 file pe care nu le poti deschide copiazale pe dekstop, dezinstaleaza jocul, reinstaleazal si pune l aloc ce ai mutat pe dekstop, si 99 % o sa iti mearga perfect jocul fara problema asta. Daca apare totusi o problema poti sa imi spui. Succes!

| HALVyyy explică (pentru Cipy23):

Mersi,chiar a mers big grin

| Cipy23 a răspuns (pentru HALVyyy):

Cu Placere!winking