| ScoobyTPU a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare legata de YouTube.Pot sa fac parteneriat cu fIrma (FullScreen) daca am pe canal 3 video-uri care contin copyright dar acele 3 video-uri nu sunt activare pentru generare de bani! Restul videoclipurilor sunt valorificate doar 3 sunt copyright dar repet nu le-am activat pentru generare de bani.
Si vreau sa mai adaug ca acele 3 optiuni de la "Channel settings" adica : "Community guidelines", "Copyright Strikes ", "Content ID claims" au bulinute verzi adica "Good Standing"
As dori sa imi raspunda doar cei care se pricep nu cei care isi dau cu parearea. Daca imi explicati primiti funda big grin

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Trebuie sa ai minim vreo 200-500 de videoclip-uri ca sa faci parteneriat

| ScoobyTPU explică (pentru bogdan324):

Bai omule tu ai citi ce am intrebat eu acolo?

| bogdan324 a răspuns (pentru ScoobyTPU):

Bine ma omule da un prieten care are 170 si ceva de videoclip-uri cu 2 milioane si ceva de vizualizari si 8000 subscriberi nu poate sa faca parteneriat cu aia