| Reloadu8 a întrebat:

Salutare TPU am o mica problema cu m2BOB hack:Ma loghez cu hack-ul si nici nu apuca sa intre in joc ca ma scoate si imi da eroarea asta:http://imageshack.us/photo/my-images/807/19529505.png/

Aceasi problema imi apare de fiecare data deci nu astept raspunsuri de genu iesi sau intra iarasi:|

D-AU FUNDA CUI MA AJUTA :d

1 răspuns:
| alinsintion a răspuns:

Aceasta eroare apare deoarece hackshieldul iti detecteaza hackul, astfel nu mai poti folosi niciun hack. Acest hackshield poate fi dezactivat, insa putini stiu cum si nu vor sa spuna.