| Julan_Paul_1988 a întrebat:

Salutare Tpu.Am o problema am un fisier CFG care nu poate fi sters adica chiar daca il sterg apare din nou in cateva secune.Am incercat sa il sterg din Command Port (cmd) si nu a mers imi spune acces denied NU AM ACCES LA EL, mentionez ca am deschis cmd-ul cu DREPTURI DE ADMINISTRATOR.Am mai incercat si cu filexile si tot asa la sters dupa cateva secunde iar a aparut.Va rog frumos sa ma ajutati cu aceasta problema.

Răspuns Câştigător
| AlxCr a răspuns:

Descarca unlocker:http://www.filehippo.com/download_unlocker
dai download, dupa ce l-ai descarcat alegi fisieul care vrei sa se stearga si dai ok...si gata.SUCCES

| Julan_Paul_1988 explică (pentru AlxCr):

Multumesc il voi incerca.

| Julan_Paul_1988 explică (pentru AlxCr):

Da tot la fel ca si cu Filexile il sterg si reapare, ori cum multumesc.

| AlxCr a răspuns (pentru Julan_Paul_1988):

Daca nu te-ai lamuirt uite videoul:http://www.youtube.com/watch?v=2c0N0MifeRc
Sper ca ai inteles BAFTA!

| Julan_Paul_1988 explică (pentru AlxCr):

Tot nu functioneaza il sterge si reapare...

7 răspunsuri:
| Julan_Paul_1988 explică:

Alte sugestii va rog?

| AlxCr a răspuns (pentru Julan_Paul_1988):

Ai un id de mess, sa te ajut

| Julan_Paul_1988 explică (pentru AlxCr):

Julanpauldaniel@yahoo.com