| JohnnyWylde a întrebat:

Astazi cand am deschis PC-ul mi-a aparut un virus detectat de catre Norton. Fisierul infectat este D:/ymsnc.exe si este infectat de virusul W32.Sality! dr. Am fost anuntat ca fisierul a fost sters si ca am scapat de virus dar problema este ca fisierul apare iar si iar si iar. Primesc chestia asta din 10 in 10 secunde si pana acum l-a sters de cel putin 100 de ori. Imi poate spune si mie cineva ce mama dracu fisier e asta si de ce tot apare din moment ce a fost sters?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Reinstal windows... si te sfatui sa folosesti alt antivirus. de exemplu avast home il inregistrezi cu adresa ta de mail si ai licenta 1 an de zile.

Răspuns utilizator avertizat
| JohnnyWylde explică:

Am avut mai multe antivirusuri si nu m-au impresionat mai ales Avast, deci sa schimb antivirusul nici nu se pune problema mai ales ca la Norton am licenta cumparata nu piratata. Restul Pc-ului e curat, singura problema e acolo.

Răspuns utilizator avertizat