| Tudor_Bizdoaca_1995 a întrebat:

Am o problema la Metin2 RO de fiecare data cand il deschid imi da o eroare Versiunea gresita a fisierului lib/os.pyc si imi zice sa fac updat la client prin intermediul patch-ului... am facut si pri patch si prin patchula ala cu puiu va roog ajutati-ma chiar vreau sa ma joc happy dau funda!

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Nu iti merge din cauza hackului.Scoate-l si iti va merge.

6 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Folosesti mod pl?

| Tudor_Bizdoaca_1995 explică (pentru nda):

Dahappy stii cumva cum rezolv ca nu imi place fara hack

| nda a răspuns (pentru Tudor_Bizdoaca_1995):

Salut
uite cum o mers la mine. am intrat in folderul unde e metinul instalat si am sters fisierele logo1 logo2 si gf apoi am deschis metin2mod_launch. incearca si tu si poate iti va merge... daca nu merge asa atunci dezinstaleaza metinu si descarca-l din nou si instalezi modu iar.

| Tudor_Bizdoaca_1995 explică:

Da, folosesc mod pl si as vrea sa il folosesc in continuare sau alt hack functionabil fiindca e urat RO la lvl mic fara hack ( am lvl 30)

| Tudor_Bizdoaca_1995 explică:

Da, folosesc mod pl si as vrea sa rezolv aceasta eroare!
P.S : fara hack e urat metinul happy

| Dabija_Denis_1999 a răspuns:

Run as administrator si mere