| Scarlatina a întrebat:

Am o problema la PC si sper sa ma ajutati. Cand ma joc COD 4, TorchLight 2 sau TrackMania stadium, dupa cateva minute 5/10/15 minute imi moare pc-ul. In sensul ca mi se face ecranul negru si scrie "Fara Semnal", unitatea merge fara problema dar in joc nu mai aud sunetele si ecranul e negru si scrie Fara Semnal, desigur... Sunt nevoit sa dau restart la PC, dupa ce dau restart ma pun iar sa ma joc si dupa vreo 5/10/15 minute, iar imi moare pc-ul. M-am informat pe internet si multi au spus ca poate fi de la sursa. Mi-am cumparat o sursa noua acum recent, dar degeaba, tot asa face, care ar putea fi problema?

5 răspunsuri:
| ionmix a răspuns:

Ventilatorul de la PC iti merge

| Scarlatina explică (pentru ionmix):

Da, Coolerele imi functioneaza.

| ionmix a răspuns:

La mine tot asa facea cind ma jucam intr-un joc se stingea, si gind m-am uitat ventilatorul nu mergea, si l-am dus la reparatie si acum merge foarte bine.

| Scarlatina explică (pentru ionmix):

Nu cred ca am probleme la Coolere, deoarece cand ecranul imi da "Fara Semnal", Coolerele mai functioneaza.

| ionmix a răspuns (pentru Scarlatina):

Dara nu stiu care e problema