| 13DoXy13 a întrebat:

..am si eu cateva intrebari despre Lady Popular:
1.Despre ce e vorba in acest joc?
2. Voi ce parere aveti despre jocul asta?
3.Se poate juca pe net sau trebuie sa il descarci?
4. Daca se joaca pe net, trebuie sa ai cont pe Lady Popular, nu?
5. Ce poti si ce nu poti sa faci in acest joc?
Cine imi raspunde la toate intrebarile, ii dau fundita+vot...promit!

Răspuns Câştigător
| maryfanMJ97 a răspuns:

1.Este vorba despre o viata virtuala tu iti alegi un nume domnisoarei tale iar in aceste joc exista un oras poti sa iti inchiriezi un apartament sa il mobilezi cu produse care le cumperi din oras
2.Eu cred ca este foarte frumos jocul
3.Se joaca pe net nu trebuie sa dascarci nimic
4.Da trebuie sa iti faci cont acolo
5. Poti:
-sa iti cumperi haine,genti,lenjerie, accesorii, pantofi etc. din mall
-sa te duci la dans in club
-sa iti facu un iubit care iti da bani si puncte pe zi
-sa te duci la doctor
-sa iei mancare din magazin si sa ii dai domnisoarei tale sa manance
-sa pui domnisoara ta sa doarma si sa se spele
-dupa ce ai ajuns la un anumit nivel poti sa concurezi la concursuri de frumusete
-sa ii faci diferite coafuri domnisoarei tale sa o machezi
-sa te duci la bibioteca
-sa iti faci tatuaje
-sa iti iei un animal
-sa te duci la terapeut
-sa ii pui silicioane domnisoarei tale
-sa te duci in parc
-sa te duci la sala

2 răspunsuri:
| aia a răspuns:

1. in acest joc trebuie sa ai grija de o papusa...ma rog o duci la munca sa doarma etc etc exact ca in viata de zi cu zi ce faci u ii faci si ei...asa sa te fac sa intelegi
2.eu am ceva timp de cand stiu acest joc si imi place foarte mult adica imi mai ocup timpul liber jucandu-ma
3.il joci pe net www.ladypopular.ro sau www.ladypopular.com
4.da trebuie sa iti faci un cont si sa completezi niste scopuri ca sa treci nivelul vei vedea tu
5.nu ai voie sa injuri concurentii dar vezi ca este la regulament http://forum.ladypopular.ro/viewtopic.php?f=2&t=964
sper ca te-am ajutat:D

| stefanutza a răspuns:

1.trebuie sa ai grija de domnisoara ta.
2.mie mi se pare un joc expirat am avut un cont vip pentru care am platit destul de mult
3.il poti juca pe net
4. da trebuie sa-ti faci si tu un cont pe acolo
5. poti sa faci putine chestii daca nu ai contul vip