| εїз Ir εїз a întrebat:

Se poate juca lady popular si in romana? Am si alte 2 intrebari: 1.Cum pot sa joc online acest joc(am gasit pe ladypopular.com,dar nu prea vreau acolo, dar in fine pot juc aoriunde in afara de hi5, dar sa joc.) sa nu joc pe hi5 ca are virusi? Si 2.Cum pot sa imi fac un cont pe lady popular pentru a juca si cum se joaca, despre ce e vorba, ca vad ca toti vorbiti de asta? PLLLLLLZZZ! Funde : 999999999999999999999999

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Hehe, si eu mi-am facut cont doar din curiozitate si lipsa de preocupatie. Exista si lafy popular in romana : www.ladypopular.ro, este exact la fel doar ca in romana.
1. Raspunsul este cam cel de mai sus.
2.Cand intri pe site, ca sa-ti dai seama despre joc este sus un buton " fa turul", dai acolo si afli in mare despre ce e vorba. Scopul jocului este sa ajungi cat mai departe.Nu face prostia sa=ti faci cont, si direct mergi la Mall si-ti cheltui toti banii pe haine, accesori etc. Intri la Domnisoara mea si dai la Scopuri. Acolo ti se cer cateva cerinte care tu trebuie sa le indeplinesti ca sa treci la urmatorul nivel. Succes!
P. S. daca nu te descurci cu ceva, nu ezita sa-mi trimiti un mesaj si eu iti voi raspunde cu mare placere:)

15 răspunsuri:
| Cuuukii a răspuns:

Www.ladypopular.ro este site-u in romana:*

| sallysirop a răspuns:

Pai
pe ladypopular.ro [varianta online si in romana :*]
si si trebuie sa indeplinesti niste scopuri ca sa ajungi cea mai populara, exista niste clasamente. :] big hug o sa iti placa.
iar contul o sa vezi tu. iar contul ti-l faci acolo unde scrie creeaza cont nou. :* succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu m-am jucat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincera sa fiu am dat peste jocul asta la intamplare. dar daca tot vreisa te inregistrezi scrie pe google lady popular inregistrare in romana si gasesti acolo. ok?
daca vreisa sti cine sunt pe lady popular sunt ellyna98. ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu cum sa imi fac cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca acum sunt la tara si eu sunt dela mioveni si la o fata maergea ca aveam unu in engleza si dadeam acolo la engleza si zicea parola uitata si eu stiam parola dar nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare:
In primul nivel iti cere sa iti faci freza cu doua codite negre... Dar eu nu stiu care e acea freza! Unde e? Imi poate spune si mie cineva? VA ROG FRUMOS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti varza fara suparare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate juka...scrii pe google lady popular...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular este si in romana dar nu stiu cum se face cont.trebuie sa intri pe lady popular si iti creezi fata si cand intri sus de tot scrie engleza si ii dai clik pe agetuta si alegi romana.
SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca are dreptate ca merge si in romana.

1.bianca are dreptate
2.bianca are dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare e ladyopular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe google si scrie lady popular, undeva ma jos vezi ca scrie "lady popular\\bine ati venit. intri acolo si unde scrie logare mai sus scrie cont nou dai accolo si iti faci cont. cum se joaca iti scrii pe acolo pe undeva la logare succes