| yulyanvip11 a întrebat:

de ce imi merge sacadat Test Drive unlimited pe COMPUTER : AMD Sempron[tm] Processor 2.71 Ghz, 1.75 Gb OF RAM Memory size : 512 mb adapter string GeForce 7025/NIVIDIA nForce 630a,. nu inteleg fiindca el are cerintele urmatoare :

Cerinte minime:
OS: Windows 2000/XP/Vista
Processor: Pentium 4 @ 2.4 GHz
Memory: 512 Mb
Hard Drive: 8 Gb free
Video Memory: 256 Mb
Video Card: nVidia GeForce 6600 GT / ATI Radeon 9800
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse
DVD Rom Drive

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

1. Procesor praf
2. Placa video ca si inexistenta
3. Invata sa citesti cerintele si sa le mai si intelegi de-acum incolo...

| catta95 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ba inteligentu-le are cerinte mai mari ca ale jocului de ce zici ca procesoru ii praf ca nu ii chiar asa prafwinking