| yulyanvip11 a întrebat:

am si eu o intrebare, credeti ca mi-ar rula gta 4 cu setting pe low pe pc acesta? Amd sempron(tm)140 Processor 2. 71Ghz / 1.75 GB of RAM si placa video : Nividia geforce 7025 / Nividia nforce 630a Memory size : 512mb, astept raspuns, stima!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pe configuratia aceea, nu!

| Sn4k3 a răspuns:

Nu, prea putini gb ram si placa video nu este destul de buna. Chiar daca bagi totul la low tot o sa iti mearga sarcadat (asta daca o sa porneasca ). Bafta!

| matrixismyname a răspuns:

Iti trebuie un dual core de 2.5 minim, 2gb de ram (daca ai win 7, 1gb daca ai xp), si placa video de 256mb minim.

http://www.systemrequirementslab.com/......o-iv/10802

| Th3GreeNDolaR a răspuns:

Nu pentru ca placa video trebuie sa fie macar 1 gb si ram 2 deci degeaba