| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, TPU! Am si eu o intrebare pentru cei care utilizeaza youtube:Astazi am incercat de foarte multe ori sa incarc un clip, si imi apare eroare.am verificat condiitile impuse si am respectat toate cerintele.Video-ul pe care nu il pot incarca este facut in acelasi program cu care am facut si pana acum filmulete, si le-am incarcat cu succes. Voi puteti incarca filme pe youtube zilele astea? Sau doar eu am o problema cu acest program?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca videoclipul are mai mult de 100 MB iti da eroare la incarcare! Trebuie sa-l reeditezi si sa il salvezi in format MOV si apoi sa-l incarci pe youtube.