| Engel a întrebat:

Stie cineva un program de facut filmulete pe care le pot incarca si pe youtube?

4 răspunsuri:
| Just Kiddin' a răspuns:

Eu am folosit windows movie maker. este usor de utilizat si filmuletele merg incarcate si pe youtube. bineinteles ca exista si photoshop si sony vegas, dar sunt mai dificil de folositwinking

| adutza12 a răspuns:

Programul e "Windows Movie Maker" il au toate calculatorele si il poti gasi pe meniul de start.

| onofrei89 a răspuns:

Windows Movie Maker e tot ce iti trebuie, in caz ca nu il ai deja in pc, il poti dowloada de aici::http://www.soft82.com/download/Windows/Windows_Movie_Maker

| tcandrei a răspuns:

Hypercam