| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

AM si eu o intrebare...si anume: ma poate ajuta cineva care are sau a overclockat un procesor Intel B960 (2, 2Ghz)? Sau poate care se pricepe bine la asa ceva! Sa imi dea niste sfaturi sau ceva de genul,adica niste programe bune de overclock procesoare! In cazul meu procesorul are 2, 2Ghz,pana la cat il pot urca,cat sa fie sigur, sa nu faca BUM! LOLlaughing Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu incerci asta. daca ai un pc mai slabut sau vechi sunt sanse mari sa se strice de tot si daca va suporta viata procesorului tau va fi mult mai mica si oricand ar putea sa se strice

2 răspunsuri:
| AnthonyxD a răspuns:

Păi cauta pe site-ul nVidia știu că acolo au ceva programe.

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru AnthonyxD):

Eu vorbesc de procesoare aici, nu de placi video, adica de NVIDIA, ci de INTEL! Multumesc, oricum!