| akka4 a întrebat:

am si eu o multifunctionala Canon pixma mp110. i-am incarcat ieri cartusele, si a mers perfect. astazi am incercat sa scot un referat si mi-a dat "cartridge jammed". nu mai stiu ce sa ii mai fac. am curatat capul de printare, am incarcat din nou ..degeaba. are cineva o solutie? ca imi vine sa dau cu ea pe geam. tongue

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cartus blocat inseamna asta. Singura solutie este sa cumperi un nou cartus. Eu zic sa te uiti peste multifunctionale cu CISS. Si eu am avut Lexmark, HP, Canon obisnuite si m-am saturat. Mi-am luat un Epson cu CISS si nu mai am probleme de un an de zile. Ultima a fost un Canon 210 MP si am facut-o cadou.