| Patricia a întrebat:

Am nevoie de niste ajutor. Cum instalez World Of Warcraft? Sunt cele 5 CD-uri, il bag pe primul ...se instaleaza... dar cand il bag pe al doilea :-? imi da o eroare care zice ca:The file "Files\Documentation\Manual. pdf" in archive "" could not be opened, because an error 2 occurred. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::OpenFromArchive) :|. M-ma uitat in manualul ala de instructiuni si imi zice sa intru pe www.wow-europe.com. Am intrat, dar nu stiu unde sa intru sa gasesc acel Tehnical Suport Contacts :-? n-am nici o idee de ce nu-mi merge! Vreau sa ma ajutati si sa-mi ziceti si mie unde trebuie sa intru, ce trebuie sa fac, cum trebuie sa fac. O sa va rasplatesc, dar ajutati-ma cum puteti!

3 răspunsuri:
| Patricia explică:

Taci dracu!

| cryssa a răspuns:

Frateeee esti o obsedata jmatex_x
ai aproape 14 ani si te joci wow...genial...
disperata fara viata!
get a life

| cryssa a răspuns:

Nimenu nu ti-a rasp la intrebare asta ciudata...pentru ca nimanui nu ii pasa de wowstraight face