| Patricia a întrebat:

Am nevoie de niste ajutor. Cum instalez World Of Warcraft? Sunt cele 5 CD-uri, il bag pe primul ...se instaleaza... dar cand il bag pe al doilea :-? imi da o eroare care zice ca:The file "Files\Documentation\Manual. pdf" in archive "" could not be opened, because an error 2 occurred. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::OpenFromArchive) :|. M-ma uitat in manualul ala de instructiuni si imi zice sa intru pe www.wow-europe.com. Am intrat, dar nu stiu unde sa intru sa gasesc acel Tehnical Suport Contacts :-? n-am nici o idee de ce nu-mi merge! Vreau sa ma ajutati si sa-mi ziceti si mie unde trebuie sa intru, ce trebuie sa fac, cum trebuie sa fac. O sa va rasplatesc, dar ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| andreyusnice a răspuns:

Http://eu.blizzard.com/support/index.xml?locale=en_GB
uite aici, alegi jocul, de ex wow:
http://eu.blizzard.com/support/index.xml?locale=en_GB&gameId=11
si vezi acolo. Sper ca ti-am fost de ajutor, mai mult de atat nu stiu ce sa zic. Daca nu resusesti contacteaza-i pe cei de unde ai luat jocul!
Bafta!