| sfdshsnsa a întrebat:

Salut, am si eu o problema mi-am instalat in pc world of warcraft si am patchul 3.3.3 momentan, si cand incerc sa-l upgradez la 3.3.5 imi zice asa:
"The patch "enGB\DBFilesClient\Item. dbc" could not be applied. (Invalid source file size: expected 1475061, actual 1284532.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (BNUpdate:tongueTCApply)"
ce asi putea face sa bag patchul 3.3.5 de la 3.3.3 fara a downloada din nou jocul sau a-l reinstala? va rog sa ma ajutati am nev urgenta. dau fundita crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea avea problema asta daca nu ai jocul original sau daca ai updatat versiunea piratata fara sa te deconectezi de la internet.incearca sa updatezi 3. 3. 3 la 3. 3. 5 fara internet sau fii sigur macar ca patch. ul e bun

3 răspunsuri:
| BisUltras a răspuns:

Trebuie reinstalat jocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai delete la:
patch.MPQ
patch-2.MPQ
patch-3.MPQ

Apoi ruleaza repair dai check and reset
Dupa ce termina ruleaza launcheru si fai update de la 3. 2. 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa il instalezi inco data datr mai intai sa-l stergi pe tot dupa sal instalezi ca mise pare ca am avut si eu problema asta**********