| Brayan a întrebat:

Am si eu o problema cu jocul grand teft auto san andreas,l-am instalat si cand vreau ca jocul sa ruleze, imi apare eroarea cu " gta san andreas has stopped working " mentionez ca am un sistem de operare windows 8. As vrea sa stiu cauzele acestei erori sau daca este vreo rezolvare a acestei erori ca jocul sa poata rula in continuare. M-am documentat pe net am incercat metodele de compatibilitate a jocului,plus alte chestii de modificare a setarilor dar fara succes, poate este cineva care a intampinat aceiasi problema sau poate ca exista totusi ceva anume care sa poata trece de aceasta eroare. Va multumesc.

5 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Salut
San andreas e un joc vechi si windows 8 e un sistem de operare nou, se bat cap in cap! Incearca pe windows 7! Sau iti poti lua gta 5 care e compatibil pe windows 8!

| KaRat3 a răspuns:

Pai windows 8 nu prea se pupa cu san andreas dar de ce nu descarci crack-ul de pe net si il bagi in folderul cu Grand theft auto san andreas

| Brayan explică (pentru KaRat3):

Pai si crack-ul de pe net este compatibil cu windows 8?

| Brayan explică:

Deci nu mai stie nimeni daca exista vreo solutie pentru a rula san andreas pe windows 8?

| BioBio a răspuns:

Doamne... nu e gta-ul bun. downloadeaza altul