| Crouky a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul meu.Deci il deschid ma joc ceva pe el (e joc downloadat) si dupa cam 18minute se inchide brusc. Am si ventilator la el.Laptopul se numeste HP 625.PS: Am aproape ram-ul full.

Răspuns Câştigător
| FreeBSD a răspuns:

Sall, si eu am patit la fel laughing am un HP 1350ss si mi se inchidea... Iti dau un sfat: du-l la curatit de praf pana nu se face mai rau happy si sa vezi dupa cum o sa mearga. App. Daca esti din Iasi recomand artcore computers (50lei) eu la ei l-am facutwinking

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Iti face asta de mult timp?
se incalzeste? ai verificat temperatura?
pote fii de asemenea o incompatibilitate cu un program sau aplicatie instalata recent.
faptul ca te joci si se inchide nu e relevant.

| Blamely a răspuns:

Ai verificat temperatura? RAM-ul nu contează că-i full.

| Crouky explică:

Cum verific temperatura? straight face

| Crouky explică (pentru Crouky):

Dar dedesubt nu e clad deoarece am ventilator dar se inchide el asa straight face nu stiu de ce

| MarcyaEnjoy12041 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows-ul ....sa mai eliberezi memorie si posibil si ram.