| ionel999 a întrebat:

Laptopul meu tot se inchide dupa o vreme asa brusc eu i-am suflat in ventilator si nu mai porneste ventilatorul?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Sa nu-l fi dat cumva peste cap, sa-l fi invartit invers.
In orice caz, indiferent de motiv trebuie reparat/schimbat, altfle prajesti componente.
Pe viitor nu mai sufla'n venitlatoare, nu asa faci racirea.
Bafta

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Mergi la un service autorizat. Cei de la service il vor curata si vor rezolva problemele care exista! Succes!

| ReVeRs a răspuns:

Curata-l cu aspiratorul prin grilajul acela de la ventilator sau daca nu te pricepi du-te cu el la un service. Daca NU e in garantie desurubeaza suruburile din spatele laptopului si curata-l dar NU atinge nimic cu aspiratorul. Bafta!

| MeGustaHDX a răspuns:

Am mai întâlnit problema, este de la ventilator nu încălzeşte laptopul.