| euaurashh a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema cu PC-ul, mi se restarteaza singur cand joc ceva, gen Metin2.ro sau CS 1.6, si imi da Blue Screen cu urmatorul mesaj :

If problems continue, disable or remove any newly installed hardware or software. Disable BIOS memory options such as caching or shadowing. if you need to use safe mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select Advace Startup options, and then select Safe Mode

2 răspunsuri:
| azazel21 a răspuns:

Pun pariu ca ai windows xp, daca ai xp baga 7/8/vista daca nu ai xp du-te la un service pentru pc

| CristiCristiano a răspuns:

Cel mai bine du-l la un expert IT sa il repare