| Cosminel25 a întrebat:

Salutare, TPU am si eu o problema, problemica.
Aseara am stins calculatorul din butonul din care se aprinde PC-ul nu din start si cand l-am aprins azi sa ma joc minecraft, poc.
Imi apare in mijlocul, ecranului Minecraft apoi updating launcher si apoi nu imi mai porneste de loc.
Ce sa fac?
Dau funda +vot la raspunsul care merge.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai restarteaza-l normal de cateva ori. Daca nu merge reinstaleaza Windowsul.

| Cosminel25 explică (pentru Salontanul):

O sa incerc, acum multumesc mult.

| Salontanul a răspuns (pentru Cosminel25):

Multumesc si eu.

3 răspunsuri:
| ExTreMo a răspuns:

Nu stiu. Minecraft-ul are virusi, nu te mai juca pentru ca iti afecteaza PC-ul.Du-te la un birou de calculatoare si zii ce s-a intamplat si o sa-ti dea un raspuns.