| SucCuPai a întrebat:

Am si eu o problemuta, de 2 zile tot incerc sa gasesc un joc pe care il jucam cand eram mic. Jocul este cu zombi, imi aduc aminte din el in ca prin ceata doar ca : mergea sa il joci in 2, omorai zombie evident, salvai niste savanti/doctori(ma rog sau ce erau ei), era un joc pe care il jucai doar cu mouse'ul, click dr trageai, click stanga incarcai. Si cam atat imi aduc aminte.

Cine ma ajuta si imi spune cum se numeste jocul primeste funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| reihiuke a răspuns:

Era pe PC sau in genul la asta http://www.freewebarcade.com/game/zombie-crypt/?

| SucCuPai explică (pentru reihiuke):

Da, se juca pe pc, dar nu e asta. Daca mai ajuta la ceva..precizez, jocul era static, avei doar pistol ca arma parca si tu controlai doar tinta ..nu foloseai "w, a, s, d sau sagetile"
Multumesc de raspuns reihiuke happy

1 răspuns: