| Bulboacă10Teo a întrebat:

Are cineva idee de ce nu mai pot accesa o veche adresa de email desi stiu numele de utilizator si parola? Si ce este de facut? Multumesc

2 răspunsuri:
| Ionut0051 a răspuns:

Un cont inactiv de mult timp se sterge stiu asta pentru ca am patit-o pe pielea mea.

| Bulboacă10Teo explică (pentru Ionut0051):

Nu neaparat ca era inactiv de mult timp, ultima data cand m-am logat a fost sa zic cu 5 luni in urma, dupa care atunci cand incercam sa ma loghez scria,, sign failed" sau ceva de genul.