| Yana a întrebat:

Deci, nu stiu ce s-a intamplat, dar lista de la mess nu imi mai apare cum aparea inainte. Daca inainte apareau toti online/offline, acum imi apar grupati pe zile, adica X, Y, Z au intrat pe mess pe data de ab.cd.efgh, M, N, O pe precedenta si tot asa ( plus statusurile lor). Ce trebuie sa fac sa revina la aspectul initial? E yahoo messenger 10. (dau funditahappy )

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Buna! Mai sus de bara aceea de search si langa care e si omuletul ala cu un plus langa el (ala de adaugat prieteni) sunt doua cuvinte contacs si Y! Updates tu trebuie sa ai colorat cu mov (sau culoarea pe care o are setata teme de la mess ) cuvantul contacs dai clik pe el si gata!

5 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Sus, sub statusul tau, ai doua "grupe". Una e contacts, a doua e Y! Updates. Tu presupun ca ai dat la al doilea buton. Ca sa revii la aspectul initial trebuie sa dai clik pe Contacts.

Sarbatori fericite :*

| Isabelamaria21 a răspuns:

Pai apasa pe Ctrl si apoi pe F rapid si imediat si ti-a revenit la normal

| raluk200 a răspuns:

Probabil ca ai dat click sus, pe Y UPDATES.in stanga gasesti Contacts, dai click si poate mg. Sper ca am fost de ajutor.

| Yana explică:

Merci!

| OMarmotaO a răspuns:

Nu stiu sigur ce ai facut incearca sa tii apasat in acelasi timp ctrl si tasta,, h"