| micurutza2005 a întrebat:

am o problema va tog daca se poate sa ma ajutati cu ceva, de cate ori intru pe mess imi apare "instant message" unei persoane si scrie add in lista mea sau "report as spam". am adaugat-o in lista si tot apare de fiecare data cand deschis messul, i-am dat apoi delete si ignor sa vad daca mai apare si tot asa imi intra instant, ce sa mai fac sa nu mai apara cand intru pe mess instant message la ea ca i-am trimis si mess si mi-a dat si ea acc de mai multe ori si tot nu dispare astea?

Răspuns Câştigător
| addflo a răspuns:

Dezinstaleaza messenger-ul, downloadeaza versiunea actuala, apoi instaleaza din nou. Ar trebui sa-ti rezolve problema.

2 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Incearca cu report as spam. Dar mai intai sterge-o din lista. Ar trebui sa nu mai apara.

| micurutza2005 explică:

Buna am reusit sa sterg tot si sa o repun in lista dar acum nu mai imi arata cand vreau sa i trimit mess si numele ei si id de mess ci numai id de mess cum sa fac sa fie amandoua din nou cand pun in dreptul ei, adica cand dau click pe ea?