| Ateistu a întrebat:

Salutare TPU
As avea si eu o intrebare:
Mi-am cumparat de curand gta 4 si pcul meu nu ruleaza acest joc
o sa va dau configuratia pcul meu
si sa-mi spuneti voi de ce nu-mi merge gta 4 si ce trebuie sa schimb
Nvidia geforce 6200 turbocache
procesor:Intel(R) Pentium(R)4 CPU 2.80 Ghz(2CPUs),2.8Ghz
memory:1024 mb ram
DirectX Version: Direct 11
sistem de operare:Windows7
Page file:1793mb used, 254 available

Ce ar trebui sa adaug ca sa-mi mearga gta 4?
As vrea sa-mi iau si un laptop http://www.toshiba.com.ro/......c55-a-1j8/
voi ce spuneti e bun de gaming? gta 4 merge pe el?
Multumesc pentru raspunsuri

3 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

In primul rand GTA 4 nu merge fara 2GB RAM
si decat sa til iei pe ala care e si scump si nu-i bun de gameing mai bine iatil pe asta http://www.emag.ro/......DMJ2CBBBM/
eu il am jucat GTA 5, GTA 4, Watch dogs, Far cry 3, Assasins Creed IV
Si miau mers foarte bine
eu iti recomand ori sa-ti iei o placa de 2 GB ram ori sa til iei pe asta;)

Răspuns utilizator avertizat
| LuciWv a răspuns (pentru Ateistu):

E bun si asta