| AlexCrazy99 a întrebat:

As dori sa imi dati exemple de cateva servere de metin(PvM-PvP sau PvP) foarte frumoase.De exemplu cele Pvm:
1. Sa aiba toate armurile pana la otel la shop;*
2. Sa ai ratele mari (ex: Experienta:2000%, Yang:2000%, Obiecte:2000%)*
3. Sa aiba admini prietenosi;
4. Playeri sa nu rada de tine daca pui o intrebare(ex: I: Ce bonusuri sa pun la warrior? R: Taci ma din gura!);*
5. Sa contina iteme noi(nu-i obligatoriu);
6. CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

3 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Nu stiu daca aceste metinuri au ce vrei dar sunt super: :
metin dinamyc
metin fun
metin hammer
metin legend

| AlexCrazy99 explică (pentru TestPetrut):

Hammer inca mai joc, iar fun am jucat.Voi incerca celelalte doua metine. Daca imi vor place vei primi funda.big grin

| TestPetrut a răspuns (pentru AlexCrazy99):

Ok happy