| ionut20133 a întrebat:

Salutare TPU as dori si eu niste jocuri pentru urmatoarele cerinte : 2, 4 GHZ 4 GB RAM SI PLACA VIDEO DE 128MB ce jocuri stiti ce as putea juca imi merge fifa 09 la rezolutie maxima fara probleme daca stiti ceva jocuri gen survival,pescuit,sau impuscaturi si daca ati putea sa-mi lasat si un link de unde as putea descarca, Multumesc Frumos funda ce-l mai bun raspuns

1 răspuns:
| Pandelea_Micky_1998 a răspuns:

Uite aici niste jocuri dar ai placa video cam slaba.
the punisher (misto jocul iti merge bine)
-left 4 dead
-dark sector
-burnout paradise (racing)
-wanted weapons of fate
-minecraft(este cam plictisitor)
-sega bass fishing
-total overdose
-hitman silent assasin
incearca sa iti cumperi o placa video daca vrei sa joci ceva bun sper ca te-am ajutat bft