| MariusFlorentin1995 a întrebat:

Salutare TPU as vrea sa va intreb cam ce jocuri ar putea rula pe un pc mai vechi umpic.sistem windows xp sp 3, Procesor Intel® Pentium® Dual Core E5700, 3.0GHz,2 gb ram si placa video integrata de 128

1 răspuns:
| NicolaeMihai a răspuns:

Ai putea sa joci Counter-Strike mie imi place la nebunie mod furien, Mariolaughing, NFS cu volan si pedale e calumea daca ai ...NFS MOST WANTED, cred ca mg si gta sa, gta Romania, drakensang il poti instala sau poti juca online, tanki online il joci online si cam atat imi vine in minte pe moment sper ca te-am ajutat! Funda