| anonim_4396 a întrebat:

~ Asi vrea sa-mi iau un leptop dar nu stiu de care am vazut cateva site-uri, mie mi se pare ca sunt bune dar daca stiti ceva site-uri cu leptopuri pana in 15 Milioane va rog sa-mi spuneti.

Funda celu-i mai bun raspuns

Scuze de categorie

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

De ce „ași vrea"?
Corect este „aș vrea".
De ce „celu-i"?
Corect este „celui".
Domnule 49, de ce ai avea tu 15 milioane să-ți cumperi un laptop?
Eu mă chinui de vreo doi ani de zile și din pensia mea nu reușesc să strîng 15 milioane.
Tu ce salariu ai pe lună?!

| corolav a răspuns:

Băi roboțel - răhățel!
Pe mine m-ai taxat că am scris, așa cum am scris laptop, dar pe berbecuțul ăsta de sus, care a scris așa cum a scris, de ce nu l-ai taxat?
De ce nu activezi cu aceeași unitate de măsură?